Fotografia ślubna

Zdajemy sobie sprawę, iż podczas Tego Dnia na fotografie spoczywa niezwykła odpowiedzialność. Nie tylko przez podniosłość wydarzenia, w którym ma on zaszczyt uczestniczyć, ale przede wszystkim z powodu niepowtarzalności tamtych chwil. Biorąc na siebie tę odpowiedzialność, staramy się sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez Naworzeńców, a także być wiernym standardom, które sami sobie założyliśmy. Jednym z nich jest niezakłócanie atmosfery ślubu, a jedynie dyskretne towarzyszenie Młodej Parze.

Ponieważ kochamy fotografię w klasycznej formie, próbujemy zachować jej charakter przy wykorzystywaniu najnowocześniejszych zdobyczy techniki. Chcemy by wykonywane przez nas reportaże ślubne przede wszystkim utrwalały rzeczywistość, nie odwracając swoją formą i licznymi „wodotryskami” uwagi od bohaterów, a jednocześnie ukazywały Dzień Ślubu z możliwie najciekawszej perspektywy. Stąd też bardzo bliski jest nam trend nazywany w branży – naturalną fotografią ślubną.

Slub – 2
bg_slub_3

bg_slub_4

Slub – 4
bg_slub_6
bg_slub_7
Slub – 6

Co proponujemy?

Sesja narzeczeńska

Jest to sesja realizowana przeważnie pół roku, bądź nawet rok przed planowanym ślubem. Umożliwia ona wcześniejsze, pozbawione ślubnych emocji i rozgorączkowania, poznanie fotografa „w akcji”, a zwłaszcza oswojenie się z obiektywem. Zdjęcia te stanowią nie tylko wspaniałą pamiątkę, ale i świetny materiał, który można zaprezentować podczas wesela, wykorzystać w zaproszeniach czy podziękowaniach dla rodziców. Sesja ta ma zazwyczaj charakter plenerowy, jednakże może odbyć się również w studiu bądź wybranym przez Narzeczonych wnętrzu i trwa na ogół nie dłużej niż dwie godziny.

Reportaż ślubny

Reportaż obejmuje przygotowania do ślubu, całą ceremonię (cywilną lub sakralną) oraz wesele. Staramy się uwiecznić na zdjęciach nie tylko Państwa Młodych, ale też zaproszonych gości, oddając maksymalnie atmosferę chwili. Podczas tego etapu pracy fotografa powstaje najwięcej zdjęć, jednakże stosowana przez nas efektywna selekcja gwarantuje ciekawy i zróżnicowany materiał końcowy. Czas naszej pracy w Dniu Ślubu dostosowujemy do wcześniej ustalonych wymagań i życzeń Państwa Młodych.

Sesja plenerowa

Sesja ta ma miejsce w Dniu Ślub lub w dowolnym późniejszym terminie. Wbrew sugestii zawartej w nazwie sesja plenerowa nie musi odbywać się wyłącznie w „okolicznościach przyrody”. Z powodzeniem zrealizujemy ją w każdym wskazanym przez Państwa Młodych miejscu lub w naszym studio. Zdjęcia te, w odróżnieniu od reportażu ślubnego, mają charakter pozowany. Jednakże dzięki doświadczeniom uzyskanym podczas realizacji licznych sesji modowych i portretowych, osiągamy efekt niewymuszonej naturalności, spontaniczności i świeżości.

Jesteś zainteresowany naszymi zdjęciami? Napisz!

 

Kontakt