Fotografia mody

Przygotowujemy oraz wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe dla Klientów z branży modowej, począwszy od zdjęć lookbookowych i katalogowych, poprzez sesje fashion, aż po zdjęcia beauty i glamour.

Fotowirownia skupia osoby z doświadczeniem i czynnie związane z branżą, sprawdzone przy wielu sesjach oraz dobrze ze sobą zgrane. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć szybciej oraz taniej zaplanowany efekt końcowy.

Zapewniamy kompleksową obsługę każdego projektu, od przygotowania pomysłów, poprzez wybór odpowiedniej lokalizacji, doradztwo w doborze najlepszych dla danej koncepcji modeli czy stylistów, do profesjonalnej, autorskiej obróbki zdjęć.

 

Zdjęcia fashion

Oferujemy markom odzieżowym oraz projektantom i sklepom profesjonalną oprawę fotograficzną. Wykonujemy sesje reklamowe zgodne z założonym wizerunkiem marki, które zwrócą uwagę odpowiedniej grupy docelowej. Stale obserwujemy światowe trendy, jednakże wystrzegamy się powielania schematów, przez co każdy Klient może liczyć na to, iż jego kampania, produkowana przez nas będzie świeża i wyjątkowa. Projekty realizujemy zarówno w studio, jak i wyjątkowych lokalizacjach krajowych i zagranicznych. Specjalizujemy się ponadto w subtelnym w odbiorze retuszu oraz autorskiej obróbce zdjęć, by reklamowany produkt oraz ciało modelki wyglądały doskonale, lecz z zachowaniem naturalności.

Sesje lookbookowe

Wykonujemy zdjęcia lookbookowe/katalogowe przeznaczone zarówno do katalogów drukowanych jak i sklepów internetowych. Zapewniamy plany zdjęciowe do lookbooków od prostego, jednolitego tła poprzez rozbudowaną scenografię nawiązującą do wizerunku marki. Posiadamy w Kaliszu własne studio umożliwiające realizację tego typu zdjęć. Wykonujemy także sesje w siedzibie Klienta oraz w studiach mieszczących się na terenie miast tychże siedzib.

Zdjęcia beauty

Produkujemy sesje beauty na potrzeby kampanii reklamowych biżuterii i kosmetyków oraz do katalogów i konkursów fryzjerskich. Stosowane przez nas techniki oświetleniowe oraz profesjonalna postprodukcja, powodują iż finalne zdjęcie w sposób maksymalny eksponuje reklamowany produkt, bądź jego działanie, przy zachowaniu naturalnego i rzeczywistego wyglądu fotografowanej modelki.

fotografia mody Ostrów WIelkopolski

fotografia mody Kalisz

 

fotografia mody Konin
fotografia mody Kalisz

Jesteś zainteresowany naszymi zdjęciami? Napisz!

 

Kontakt